FOTOGRAFIA BIZNESOWA

 

Od lat zawodowo zajmuję się fotografią. Najbardziej lubię portrety – po pierwsze dlatego, że uwielbiam pracę z ludźmi,

a po drugie – bo niesamowitą satysfakcję sprawia mi udowadnianie, że nie ma osób niefotogenicznych!

 

 

Jest to ważne szczególnie w biznesie. Żyjemy w czasach, w których szybko podejmujemy decyzje, nierzadko odrzucamy oferty, bo „obrazek nie jest fajny” – nie jest wystarczająco profesjonalny. Zdjęcie, które prezentujesz, to sygnał dla Twojego klienta. Fotografia biznesowa jest częścią Twojej komunikacji wizualnej. Chętnie Ci pomogę – wspólnie możemy popracować nad najwyższą jakością pierwszego wrażenia, które wywierasz na potencjalnym kliencie. Pokażemy Cię z najlepszej strony!

Nasza współpraca ma być dla Ciebie maksymalnie satysfakcjonująca, dlatego bierzesz czynny udział w całym procesie – gwarantuję Ci bieżący wgląd w efekty pracy podczas sesji, a zdjęcia później wybierzemy wspólnie.

Zależy mi na najwyższym standardzie tego, co robię i na Twoim zadowoleniu z ostatecznego wyniku, dlatego pracuję z grupą profesjonalistów – jeśli zechcesz, w sesji może nam pomóc wizażystka czy stylistka, które zadbają o prezencję Twoją i Twoich pracowników.

Z kolei, jeśli nie chcesz dezorganizować dnia pracy, zależy Ci na czasie i jak najszybszym wykonaniu zadania – mogę przyjechać do Twojej firmy z drugim fotografem. Gwarantuję, że on też zrobi wszystko, żebyś był w pełni usatysfakcjonowany!

Fotografia biznesowa to nie sztuczność i nadęcie – zachowujemy odpowiednią powagę, ale przede wszystkim stawiamy na naturalność. Bardzo lubię pracować w przyjemnej atmosferze, więc obiecuję, że nie będę Cię instruował zza obiektywu z ponurą miną! Możesz czuć się swobodnie – w końcu chcemy przedstawić potencjalnym klientom Twoją otwartość i serdeczność.

Końcowy efekt naszej współpracy, to wspólnie wybrane zdjęcia + moja korekcja kolorystyczna i graficzna. Otrzymasz ode mnie najlepszą wersję swoich profesjonalnych fotografii biznesowych! Będą gotowe do wykorzystania w działaniach marketingowych i promocyjnych.

Cały proces – od sesji do uzyskania finalnej wersji zdjęć – zajmuje 7 dni. Chcąc dopasować się do Twoich potrzeb, mogę zaproponować Ci specjalny tryb express. Szanuję Twój czas, więc jeśli tylko będzie Ci zależało na przyspieszonym tempie wykonania zadania – nie ma problemu!

 

ZAUFALI NAM MIĘDZY INNYMI: